Wizytówki

Wizytówki to jeden z niezbędnych elementów każdego biznesmena.
Zawsze trzeba je mieć i na bieżąco uzupełniać ich brak.

Przedstawiamy kilka przykładów wykoanywanych przez nas wizytówek i zapraszamy do współpracy.

Wszystkie prezentowane poniżej przykłady to rzeczywiste wykonane przez nas wzytówki dla naszych partnerów biznesowych. Jeśli interesują Państwa usługi przedstawionych poniżej firm chętnie pomożemy w uzyskaniu kontaktu.

ZOBACZ CENNIK →

WIZYTÓWKI TRADYCYJNE:

Dwa dostępne fomaty: 85x55 mm lub 90x50 mm. Podstawowy papier  kreda 350 g mat lub na dowolnie wybrany papierów ozdobny z naszego próbnika (papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne). Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) móżliwy również biały nadruk. W przypadku druku na kredzie 350 g mat możemy uszlachetnić wizytówkę folią mat, połysk lub soft touch, zarówno jedno jak i dwustronnie. Wykończenie: rogi proste lub zaokrąglone.

eb1 eb2

klimainstal TEDEUSZ druk 1 klimainstal TEDEUSZ druk 2

unirent wizyt DRUK 1 unirent wizyt DRUK 2

halabowski1 halabowski2

salonowo imienna DRUK 1 salonowo imienna DRUK 2

malolatek DRUK 1 malolatek DRUK 2

autonaprawaDRUK 1 autonaprawaDRUK 2

WIZYTÓWKI 85 x 55 mm MULTILOFT:

Wizytówki MultiLoft to wizytówki z kolorowymi brzegami. Wyjątkowa technologia wizytówek MultiLoft umożliwia trwałe łączenie trzech warstw papieru bez klejenia na mokro. Łączenie odbywa się w procesie cięcia, dzięki powleczeniu warstw specjalnym klejem kontaktowym. W naszej ofercie możemy wykonać 5 rodzajów wizytówek: MultiLoft 810 g biały, MultiLoft 920 g ecru, MultiLoft 810 g czarny i MultiLoft 810 Kraft z możliwością zadruku przód i tył oraz MultiLoft Magnet 1890 g biały i 1945 g ecru z możliwością zadruku przód i magnetycznym tyłem. Na MultiLoft czarnym i Krafcie oferujemy również biały nadruk. Wewnętrzna warstwa (wypełnienie) wizytówek to papier barwiony w masie, dostępny w 13 wyjątkowych kolorach. Wystarczy tylko dobrać kolor wypełnienia do projektu i podziwiać efekt końcowy. Wizytówki MultiLoft drukujemy już od 50 szt.

wiz multiloft 1 wiz multiloft 2

projekt pg DRUK 1 projekt pg DRUK 2

ZOBACZ CENNIK →

 

ZAPRASZAMY:

KONTAKT:
tel. 32 411 07 85, 601 44 69 12, mail: biuro(@)muzo.com.pl

 

 

FirmaGodna2018